8.8. 2015 Přestal fungovat html banner wundergroundu, musel jsem dát flash banner. Upgrade Meteohubu na verzi 5i. Objevila se možnost přenést licenci z NSLU2 na Raspberry Pi.

12.2.2015

Meteohub začal kolabovat, sice ho stačí restartovat a jede dál, ale je to otravné. Udělal jsem klon flešky na novou, protože jedu ještě na původní flešku tj.4 roky. 

Rovněž se mi zasekávají windows XP na VMware a s tím i meteostanice na střeše, běžící na Cumulusu.

20.2. 2015

Vyměněny baterie ve srážkoměru Oregon 88

28.2. 2015

Podařilo se mi konečně na ebay koupit náhradní NSLU2. I na nové flešce se mi Meteohub zasekával, proto jsem natahnul na ní původní image 4.7. Meteohub se aktualizoval na verzi 5.0, což předtím nešlo. Zřejmě klonování flešky bylo prováděno s nějakou chybou. Meteohub začal šlapat bez záseků. Z Windows XP na VMware jsem odpojil disk na, který jsem ukládal data z kamer a tím problémy se záseky odpadly. Disk zkolaboval za dva dny. Zřejmě byl vadný a proto ty problémy. Všechno zázračně šlape, tím jsem hrátky s náhradním NSLU2 odložil.

14.6.2015

Oregonka na Windows XP se mi stále odpojuje. Problém bude asi na VMware s načtením USB. Rozhodnul jsem se, že dám stanici na Raspberry Pi a jako software použiji weewx.